/header.jpg

Včelí úl Langstroth

TiskEmail
Včelí úl Langstroth
Dostupnost: produkt je skladem

Kód zboží:  9000
Včelí úl Langstroth
Včelí úl Langstroth
Včelí úl Langstroth
Včelí úl Langstroth

Včelí, nástavkový, úl Langstroth

Kompletní úl Langstroth se skládá: varroadno Langstroth (podmet 10 cm), 4 x nástavek Langstroth 2/3 a víko. Jedná se o celodřevěnou neuteplenou konstrukci úlu.

Langstroth jednoduchý a světově nejrozšířenější úlový systém. Moderní nástavkové úly mají řadu dobrých vlastností, které využívají racionálně a ekonomicky myslící včelaři.

K přednostem nástavkového úlu patří, jednoduchá, včelstvu přizpůsobená konstrukce, bezproblémové ošetřování včelstev, vysoký podmet, volné rozestavení bez dodatečných ochranných zařízení, jednoduchá a rychlá přeprava.

Konstrukce nástavkového úlu Langstroth je jednoduchá a přizpůsobená potřebám včelstva. Používání dřeva jako materiálu na stavbu úlů se za mnoho let tisíckrát osvědčilo.Plásty se vytahují nahoru. To má tu výhodu, že pro vytažení rámku musíme překonat pouze vzdálenost rovnou jeho výšce. Postavení v jedné řadě je výhodné na louce v zahradě, ale i v lese.

Ukázka Varroa dna na Langstroth.

Cedník na med - nerez - velký - dvojitý s nast. úchyty-1 Cedník na med - nerez - velký - dvojitý s nast. úchyty-2 Cedník na med - nerez - velký - dvojitý s nast. úchyty-3

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Včelí obchod - Včelí nástavkové úly - Kopírování obsahu je zapovězeno - JaHan s.r.o. - O. Hanys a J. Jansa