/header.jpg

Způsob doručení a dopravy

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a protože doprava je nedílnou součástí každé zásilky, snažíme se pro Vás nasmlouvat co nejvýhodnější přepravní podmínky. Po dlouholetých zkušenostech a zpětné interakci našich zákazníků jsme se rozhodli využívat pouze služby přepravní společnosti PPL. Všechny naše zásilky jsou tak standardně přepravovány touto společností. Pouze ve výjimečných případech, a po předchozí domluvě se zákazníkem volíme jinou přepravu. Jedná se především o větší zásilky, kdy si zákazník objednává několik úlů. V takovém případě budete kontaktováni našim pracovníkem a bude Vám navržena nejlevnější alternativa přepravy.

 Chápeme, že někteří zákazníci i přesto dávají přednost službám České pošty. Pokud si přejete zásilku zaslat Českou poštou, pak to prosím uveďte do poznámky v objednávce (poznámku můžete doplnit při dokončování objednávky, těsně před jejím potvrzením). Českou poštu můžeme doporučit pouze pro drobné zásilky do váhy několika kilogramů, kdy jsou ceny podobné s přepravní společností, pro velké zásilky již doporučujeme zvážit možnost přepravy prostřednictvím PPL, úly pak Českou poštou neodesíláme vůbec!

Provozovna - osobní odběr

Pokud si chcete zboží vyzvednout osobně, můžete tak učinit na naší provozovně, kde si všechno zboží můžete prohlédnout a vyzkoušet. Provozovna se nachází v

Újezd pod Troskami 65
512 63, Újezd pod Troskami
Tel.: 737 446 619 nebo 724 937 999

Svojí polohou je ideální pro osobní odběr především pro všechny z Libereckého, Královehradeckého a částečně Středočeského kraje. Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý všední den. Upozorňujeme však, že je vždy lepší nás nejprve kontaktovat telefonicky, zboží Vám připravíme a zabalíme a vy tak nebudete muset čekat. Pokud se pro zboží budete chtít zastavit o víkendu, pak je telefonická domluva předem nutná!

Včelí obchod - Včelí nástavkové úly - Kopírování obsahu je zapovězeno - JaHan s.r.o. - O. Hanys a J. Jansa